XXXI Niedziela Zwykła – 3 listopada 2019r.

1). Trwa Oktawa Wszystkich Świętych. Do 8 listopada za nawiedzenie cmentarza można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

2). W najbliższy wtorek – 5 listopada br. zapraszamy na Mszę Św. wieczorną o godz. 18.00; a po niej na modlitwę o uzdrowienie.

3). W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca. Pamiętajmy w modlitwie i prośmy Boga o dar nowych powołań kapłańskich, zakonnych i misyjnych.

4). W przyszłą niedzielę 10 listopada, w przeddzień 101 rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości zapraszamy na Mszę Św. dziękczynną w int. naszej Ojczyzny o godz.11.30; której będzie przewodniczyć: Ks. Abp Wojciech Polak – Prymas Polski. Ponadto będą w niej uczestniczyć przedstawiciele władz: miasta, regionu i województwa a także przedstawiciele wojska. W czasie mszy zostaną poświęcone nowe gabloty z wotami oraz nowe wota w postaci: orderów, medali i odznaczeń przekazane przez władze miejskie i regionu, osoby indywidualne oraz wojsko. Serdecznie zapraszamy!

5). Przyszła niedziela to również Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. W tym roku pomagamy mieszkańcom Sudanu Południowego. Po mszach św. odbędzie się zbiórka do puszek na fundusz organizacji: „Kościół w potrzebie”.