XXVII Niedziela Zwykła – 6 października 2019r.

1). Dzisiaj, po wszystkich mszach św. zbieramy ofiary do puszki na opłacenie gablot na wota i wykonanie instalacji ekranu LCD w kościele. Ponadto można je składać w kopertach na tacę lub w zakrystii. Wszystkim ofiarodawcom składamy serdeczne – Bóg zapłać.

2). W poniedziałek 7 października br o godz. 17.00 odbędzie się kolejne spotkanie katechetyczne dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Św. w auli klasztornej.

3). We wtorek 8 października br. zapraszamy na Msze Św. o godz. 18.00 a po niej na nabożeństwo z modlitwą o uzdrowienie.

4). Rozpoczęliśmy miesiąc październik i nabożeństwa różańcowe. W tygodniu odprawiamy je o godz. 17.30 a w niedziele o godz. 15.30. Zapraszamy na nie dorosłych, młodzież i dzieci oraz zachęcamy do jego odmawiania w naszych domach.

5). Zachęcamy dzisiaj, wszystkich wiernych do oglądania TV TRWAM, która od godz. 19.00 będzie transmitować wydarzenia związane z pielgrzymką naszej Archidiecezji na Jasna Górę.

6). W dniu: 9 października br. o godz. 18.00 w auli: IKE i UAM w Gnieźnie, ul. Kostrzewskiego 5-7 odbędzie się premiera Filmu dokumentalnego – biograficznego o J. E. Ks. Abp Henryku Muszyńskim pod tytułem: „Prymas Dialogu – in verbo Tuo”. Szczegóły na plakacie.

7). W przyszłą niedzielę: 13 października br. będziemy przeżywać XIX Dzień Papieski pod hasłem: „Wstańcie, chodźmy”. Ofiary złożone do puszki po mszach św. będą przeznaczone na Fundację: „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, na stypendia dla zdolnej młodzieży. Ponadto o godz. 15.00 odbędzie się spotkanie Członków Żywego Różańca w sali klasztornej.