Uroczystość Narodzenia Pańskiego – 25 grudnia 2018 r.

1) Dzisiaj rozpoczynamy Oktawę Narodzenia Pańskiego. Zachęcamy wiernych do codziennego udziału w mszach św. w oktawie. W środę 26 grudnia br. w Oktawie Narodzenia Pańskiego przypada święto Św. Szczepana, Pierwszego męczennika (tzw. II dzień świąt). Porządek mszy św. niedzielny. Ofiary na tacę w tym dniu będą przeznaczone na KUL i inne Katolickie Wyższe Uczelnie. W czwartek, 27 grudnia br. przypada święto Św. Jana Apostoła i Ewangelisty. W piątek, 28 grudnia br. święto ŚŚ. Młodzianków, męczenników. W tym dniu uczcimy jubileusz 50 lecia kapłańska ks. Henryka Nadrowskiego na mszy o godz.18.00. W przyszłą niedzielę, 30 grudnia br. przypada święto Św. Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa – święto naszych rodzin.

2) W tym tygodniu nie będzie czynna kancelaria. Wizytę duszpasterską zwaną „Kolędą” rozpoczniemy już w nowym roku. Jej program zostanie podany w najbliższą niedzielę.

3) Dziękujemy wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób pomogli nam w przygotowaniach do świąt w kościele i klasztorze – Bóg zapłać. Szczególne podziękowania składamy państwu Danucie i Dariuszowi Parcelom za przygotowanie szopki Bożonarodzeniowej w naszym kościele – Bóg zapłać.

4) Złóż życzenia.