III Niedziela Adwentu „Gaudete” – 16 grudnia 2018 r.

1) Pod chórem sprzedajemy świece Caritas i poświęcone opłatki na nasze wigilijne stoły. W czasie niedzielnej zbiórki do puszki zebrano kwotę: 1.528zł; Wyżej wymienione ofiary zostały przekazane zgodnie z przeznaczeniem. Wszystkim ofiarodawcom składamy – Bóg zapłać.

2) Serdecznie zapraszamy wszystkich wiernych, dzieci i młodzież na Roraty. W naszym kościele odprawiane są w dni powszednie o godz. 6.15. Dzieci i młodzież po mszy roratniej zapraszamy na śniadanie do naszej salki – kawiarenki w klasztorze.

3) W dniu dzisiejszym rozpoczynamy Nowennę do Dzieciątka Jezus. W niedziele modlitwy nowennowe na mszy o godz. 10.00, a w dni powszednie na mszach św. o godz. 9.00 i 18.00. Od poniedziałku do środy trwają w Kościele Kwartalne Dni Modlitw o życie chrześcijańskie naszych rodzin.

4) Od poniedziałku rozpoczynamy II część Adwentu i nasze bezpośrednie przygotowanie do zbliżających się świąt. W naszym kościele będzie dodatkowo sprawowany sakrament pokuty, od poniedziałku do soboty w godz. od 6.15 do 11.00 i popołudniu od godz. 15.00 do 19.00. W przyszłą niedzielę spowiedź tylko w czasie wszystkich mszy św. Prosimy, o odpowiednie przygotowanie się do niego przez zrobienie rachunku sumienia i nie odkładanie tego sakramentu, na ostatnią chwilę!